0212 660 88 46

0533 136 39 80

0538 274 14 13
0212 660 88 46
0533 136 39 80
0538 274 14 13

YRD. DOÇ. DR. AYŞE KONAÇ


Kadın Hastalıkları 

Ve Doğum Uzmanı

Avrupa Genital Estetik Bilim Komite Üyesi

Avrupa Genital Estetik Bilim Komite Üyesi

Avrupa Genital Estetik Bilim Komite Üyesi

Avrupa Genital Estetik Bilim Komite Üyesi
Avrupa Genital Estetik Bilim Komite Üyesi

YRD. DOÇ. DR. AYŞE KONAÇ

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı

Lazer uygulaması son dönemlerde yüz ve vücut estetiğinde yaygın olarak kullanılmakta iken artık genital estetik cerrahide de uygulanmaya başlamıştır. Dünyanın en gelişmiş merkezlerinde uygulanmaya başlanan en son teknik CO2 lazer cihazı ile artık kliniğimizde de genital estetik uygulamaları yapılmaya başlamıştır.

Tek seansta 10 dakikada ağrısız acısız kanamasız ve anestezi gerektirmeyen lazer yöntemi femilift ile geçici ve kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma aynı zamanda istenirse labioplasti (küçük dudak küçültme) kliteropeksi (klitoris küçültme), genital bölge beyazlatma gibi birçok genital estetik operasyon başarı ile kliniğimizde uygulanmaktadır.

Kliniğimizde femilift lazer uygulamasında her hastaya yeni prob açılmakta bir önceki hastaya kullanılan prob asla kullanılmamaktadır. Bu özellik yalnızca femilift cihazında vardır.

Femilift uygulaması gelecek 5 yıl içinde botoks uygulamaları gibi kadınlar arasında en çok tercih edilen yöntemler arasına gireceğe girecektir.

Normalde kalıcı kızlık zarı dikimi ve geçici kızlık zarı dikimi ile aynı seansta vajina daraltma işlemi yapılamıyordu. Kullanılan dikiş materyallerinin emilmesi ortalama 1-1.5 ayı bulabiliyordu. Geçici kızlık zarı dikimi sonrası en geç 7-10 gün içinde birlikte olunması zorunluluğu nedeni ile vajina daraltma işlemi beraberinde uygulanamıyordu. Artık lazer ile rahatlıkla vajina daraltma ve kızlık zarı dikimini tek seansta ağrısız - acısız, kesme ve dikme işlemi olmadan yapmaktayız.

Femilift lazer ile yapılabilen genital estetik uygulamaları:

  1. Kalıcı kızlık zarı dikimi ve geçici kızlık zarı dikimi
  2. Vajina daraltma
  3. Labioplasty (küçük dudak küçültme)
  4. Kliteropeksi (Klitoris estetiği)
  5. Genital bölge beyazlatma
  6. İdrar kaçırma şikayetinin düzeltilmesi
  7. Genital bölge siğilleri
  8. Rahim ağzı kanser şüphesi taşıyan lezyon çıkartılması
  9. Genital bölgedeki şüpheli lezyonların çıkarılması
  10. Diğer robotik cerrahide yapılabilen tüm jinekolojik operasyonlar 


Sitemizde bulunan 0533 136 39 80 veya 0212 660 88 46 numaralı hatları arayarak
randevu alabilir ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ya da sitemizin sağ alt tarafında bulunan konuşma balonuna tıklayarak, kimlik bilgisi vermeden kalıcı ve geçici kızlık zarı dikim fiyatını, kızlık zarının nasıl dikildiği ve kızlık zarı dikimi ile ilgili tüm bilgileri canlı olarak öğrenebilirsiniz.

 

Kadın Sağlığı Hakkında Bilmek İstedikleriniz.

En Kapsamlı Kürtaj Bilgilendirme Sitesi

En Kapsamlı Genital Estetik Bilgilendirme Sitesi

Lazerle kızlık zarı dikimi, Lazerle geçici kızlık zarı dikimi, lazerle kalıcı kızlık zarı dikimi, lazer kızlık zarı, lazerle kızlık zarı dikilir mi?, lazerle kızlık zarı nasıl dikilir, lazerle kızlık zarı diken yerler, himenoplasti, Geçici kızlık zarı dikimi, kızlık zarı diktirme kadınlar kulübü, kızlık zarı diktirme istanbul, kızlık zarı ameliyatı, İstanbul kızlık zarı dikimi, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı, Geçici Kızlık Zarı Diktirme, kalıcı kızlık zarı diktirenler, hasta yorumları, kızlık dikimi ameliyatı, kızlık zarı diktiren, geçici kızlık zarı dikimi istanbul, kalıcı kızlık zarı, ayşe konaç kızlık zarı dikimi, himenoplasti fiyatı, kızlık zarı dikimi fiyatı, kızlık diktirme, kızlık zarı dikimi anlaşılır mı, kızlık zarı diktirmek, kızlık zarı dikimi bakırköy, kızlık zarı diktirme operasyonu, lazerle kızlık zarı dikimi fiyatı, kızlık zarı diktirenler, ayşe konaç uyar", kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları, ayşe konaç uyar, kızlık zarı diktiren var mı, kızlık zarı dikimi istanbul, kızlık zarı dikimi ücretleri, +ayşe +uyar, kızlık zarı dikimi istanbul fiyatları, kızlık diktirme ne kadar, +ayşe +konaç, kalıcı kızlık zarı dikimi, kızlık zarı dikimi, kızlık zarı dikimi en iyi doktor, kızlık zarı dikimi ameliyatı, kızlık zarı dikimi, kızlık zarı diktirenler, kalıcı kızlık zarı diktirme, geçici kızlık zarı, kalıcı kızlık zarı dikimi istanbul, kızlık zarını diktirenler, kızlık zarı dikimi fiyatı, kızlık zarı diktirme fiyatı, kızlık zarı diktirme,Ayşe Konaç, Kızlık zarı diktirme İstanbul, kızlık zarını diktirenlerin yorumları, kalıcı flep yöntemi, Kızlık zarı diktirme fiyatları, kızlık zarı diktirme kaç para, kızlık zarı diktirme, en iyi kızlık zarı diken doktor, kızlık zarı diktirme yorumları, kızlık zarı dikilirse anlaşılır mı, kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı, ayşe konaç yorumlar, kızlık zarı dikimi ücreti, kızlık zarı dikimi yorumlar, kizlik zarinin dikilmesi, kızlık zarı diktirme fiyatı, kızlık zarı diktiren var mı, kızlık zarını diktiren varmı, kızlık dikimilazerle kızlık zarı diken yer, lazerle kızlık zarı dikimi sağlıklımı, lazerle kızlık zarı dikimi acıtırmı, lazer acıtırmı, son teknoloji lazer, kızlık zarı lazer, lazerle kızlık zarı nasıl dikilir, lazerle dikim işlemi, en iyi kızlık zarı diken doktor,  ayşe konaç

 

GENİTAL ESTETİK

 Hakkında Bilmek İstediğiniz

 Her Şey Bu Sitede.

Online Bilgi Alın!

www.vagenestetigi.com

Siteye Git

 

KADIN SAĞLIĞI

 Bilmek İstediğiniz

 Doğrular ve Yanlışlar 

Her Şey Bu Sitede. 

Online Bilgi Alın!

www.drayse.com

Siteye Git


KÜRTAJ HAKKINDA

Bilmek İstediğiniz  

Her Şey Bu Sitede.

Online Bilgi Alın!

www.bayandoktor.net

Siteye Git